Hill’s hrana za kuce mali rasi Senior postari kucinja 7+god

1.910,00 ден 1.650,00 ден
-14%

Small & Mini Mature Adult 7+,  Храната за кучиња за мали и мини над возраст 7+ години, со пилешко е прилагодена исхрана за да го поддржи грациозното стареење кај малите и мини кучињата. Специјално направени со нашите најмали крокети и синергетска мешавина на хранливи материи за енергија.

  • Балансирани минерали за здравје на срцето, бубрезите и мочниот меур
  • Хранлива мешавина на Омега-6 и витамин Е за здрава кожа и луксузно крзно
  • без конзерванси, вештачки бои и засилувачи на вкус
  • Лесно сварливи состојки за здраво варење
  • Ја содржи нашата специјална Small & Mini антиоксидантна мешавина за доживотна поддршка на имунитетот

Големи за љубов, мали по големина.

Препорачано од ветеринари

Оргинално пакување: 1.5 kg

Повеќе инфо:https://www.hillspet.co.uk/dog-food/sp-canine-science-plan-mature-adult-7-plus-small-and-miniature-dry

12 на залиха

Категорија: