Purina Adventuros – дива свиња

95,00 ден

Purina Adventuros – дива свиња

Награди за куче ! Вкусно уживање за возрасни кучиња.

Нискокалорични.

Со зип патент што може повторно да се затвара за да се задржи свежината внатре.

Земја на потекло : Унгарија

90гр

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

20 на залиха

Шифра: purina nuggest Категорија: