Purina pro plan puppy Chicken – Пилешко

390,00 ден4.680,00 ден

Purina pro plan puppy Chicken – Пилешко со OPTISTART е создадено за кутриња од средна раса (10-25 кг возрасна тежина). Оваа диета содржи приспособени нивоа на витамин Д и минерали (како што се калциум и фосфор).  Да помогнат во поддршката на силни заби и специфични нивоа на омега-3 за здрави непца

  • овозможува развој на имунолошкиот систем на кученцата
  • помагаат во поддршката на природната одбрана и долгорочното здравје.
  • формулиран за целосна стоматолошка нега.
  • поддршка на здрави зглобови за активниот начин на живот на кученцата

Богата со висококвалитетно пилешко, нуди оптимална исхрана за да го поттикне растот на вашето средно кученце до 12-месечна.

Откријте ја разликата што производите на OPTISTART можат да ја направат за здравјето и благосостојбата на вашите кученца – денес и утре.

Повеќе инфо: https://www.purina.co.uk/dog/dog-food/product-proplan-puppy-medium-healthy-start-chicken

мерена 1 кг
390,00 ден
вреќа 12 кг
4.680,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категорија: