Purina Small & Mini dog Salmon – Losos

470,00 ден3.100,00 ден

Purina PRO PLAN Сува храна за кучиња Sensitive Skin е направена со висококвалитетни парчиња лосос како прва состојка. Оваа сува храна за кучиња е внимателно формулирана со одбрани извори на протеини и без пченица, што ја прави особено погодна за чувствителни кучиња.

Purina PRO PLAN Sensitive Skin SMALL & MINI ADULT е развиен за возрасни кучиња од мали и мини раси (тежина помала од 10 kg).

  • за возрасни кучиња од мали и мини раси
  • лососот како бр.1 состојка и високо протеинска
  • помага во поддршка на здрава кожа и сјајна обвивка
  • избрани извори на протеини, формулирани без пченица

Повеќе инфо:

мерена 1 кг
470,00 ден
вреќа 7 кг
3.100,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категорија: