Suskavec za kucinja – mantil vodootporen XS 30cm

1.350,00 ден

Шушкавец, мантилот за дожд за кучиња е практичен водоотпорен, ветро-упорен со качулка за вашето куче. Изработен е од висококвалитетен материјал и ќе го одржува вашето куче суво во дождливите денови. Жолтиот дизајн со рефлектирачки ленти обезбедува оптимална видливост и за чуварот на кучето и на миленичето. Идеален за темни зимски денови! Лесно се облекува благодарение на лентите со велкро

  • ветер-и водоотпорен
  • Со рефлектирачки ленти за оптимална видливост
  • Лесно се облекува
  • 100% полиуретански

Повеќе инфо: https://www.laroygroup.com/en/products/detail/12930.000/dog-raincoat-reflective-yellow

Suskavec za kucinja – mantil vodootporen. Obleka za kucinja

10 на залиха

Шифра: 12930 Категорија: