Тренинг спреј за физиолошки потреби – New York

790,00 ден

New York – Тренинг спреј за физиолошки потреби.

Привлечно за кучиња и мачки, да се навикнат на тоалетните навики на одредени места. Спрејот за тренирање е специјално формулиран за да помогне во обуката на кученцата да уринираат на соодветни места.

New York cпрејот за тренирање e и за мачки, кој ќе им помага за да ги стекнат своите навики околу користење на тоалет или песокот.

  • се препорачува за кученца и мачиња

Пакување:  250 мл

Земја на потекло: Италија

Повеќе инфо: https://www.recordit.com/en/training-deterrents/876-new-york-training-spray-for-dogs-and-cats-8011391756201

13 на залиха

Шифра: New York spray Категории: ,