Vita Bones-бисквити

450,00 ден 390,00 ден
-13%

Вкусни и крцкави грицки/ бисквити со вкусен фил, домати, спанаќ и рогач.

  • содржат витамини и минерали за здрава ужина
  • малку маснотии за вкусна ужина
  • Без бои и без вештачки вкусови
  • Идеални се како награда или за задоволување на гладот ​​во текот на денот
  • Печени бисквити спакувани во кесичка, ја задржат својата крцкавост долго време.
  • Погоден за кучиња од сите големини

Пакување 400 гр

20 на залиха

Категорија: