Vlazna hrana kucinja puppy, junior Belcando wet dog food

170,00 ден 150,00 ден
-12%

Belcando Finest Selection – Супер премиум германска влажна храна за кучиња, млади кучиња до 1 год, 125гр

  • специјално формулиранa за млади кучиња,
  • комплетна храна со витамини
  • збогатенa со масло од лосос,
  • Произведено од месо исклучиво од животни погодни за човечка исхрана
  • без житарици, без соја
  • Нема вештачки бои, ароми или конзерванси

Произведено во Германија

Oдлични рецепти во практични поединечни порции. Сочно месо засилено со фини состојки и нежно варено во кесички. Ладно цеденото масло од шафран обезбедува есенцијални полинезаситени масни киселини. Извонредно вкусен и сварлив

Повеќе инфо https://www.belcando.com/belcando-junior-chicken-with-carrots-salmon-oil

25 на залиха

Категорија: