Xtra Stripes co Говедско месо

250,00 ден

Екстра месо, екстра вкусен! Овие вкусни ленти за џвакање се направени со:

  • многу свежо говедско месо – идеални како обилно задоволство или ужина помеѓу оброците
  • vitality plus-виталност плус концепт
  • Срдечна забава за џвакање за вашето куче

20 ленти по пакување

Производ на Vitakraft-Германија

20 на залиха

Категорија: