Закуска за куче месни стапчиња – Лосос

75,00 ден

Закуска за куче месни стапчиња со вкусен лосос импресионира со својот апсолутно уникатен вкус и неодоливо апетитниот мирис на чадена риба.

Содржи повеќе од 75% чиста риба, што ја прави идеална за чувствителни кучиња со нетолеранција. Природните омега-6 масни киселини, исто така, ја поддржуваат здравата кожа и промовира сјајно крзно.

  • со лосос, повеќе од 75% чиста риба
  • со витамини
  • омега-6 масни киселини
  • без додаден шеќер
  • без додавање на бои, конзерванси и вештачки засилувачи на вкус.

Идеални за разгалување и наградување на вашето куче.

Производ на Vitakraft-Германија

Категорија: