кремаста закуска за маче Liquid cat snack

45,00 ден

Прекрасна кремаста закуска помеѓу оброците!  Кремаста закуска за маче Liquid cat snack, Vitakraft.

Се користи како прелив на сува храна за да го зголемите прифаќањето, или директно од кесичка. Содржи бета-глукани кои го поддржуваат имунолошкиот систем на вашето домашно милениче.

  • кремаста лесна закуска за уживање
  • со вкусна патка
  • плус бета-глукани за поддршка на имунолошкиот систем
  • без бои, без вештачки вкусови и конзерванси

Напомена: цена за 1 кесичка (6 во кутија)

Производ на Vitakraft-Германија

Кремаста закуска за маче Liquid cat snack

Категорија: