Пауч влажна храна за куче Belcando finest selection Патка

160,00 ден 140,00 ден
-13%

Пауч за куче Belcando finest selection Патка – Супер премиум германска влажна храна за кучиња, Паткa, 125гр. Одлични рецепти во практични поединечни порции. Сочно месо засилено со фини состојки и нежно варено во кесички. Ладно цеденото масло од шафран обезбедува есенцијални полузаситни масни киселини.  Вкусен и лесно сварлив.

  • збогатен со минерали и шафраново масло
  • произведено од месо исклучиво од животни погодни за човечка исхрана
  • без житарици, без соја
  • Нема вештачки бои, ароми или конзерванси
  • Со дополнително свежо месо

Произведено во Германија

Повеќе инфо: https://www.belcando.com/belcando-duck-with-rice-lingonberry

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

25 на залиха

Категорија: