Свежи стапчиња богати со пилешко

190,00 ден

Свежи стапчиња богати со пилешко
Дополнителна храна за мачки CRANCY FRESH STICK е вкусна и хранлива закуска. Направен со свежо месо и богат со протеини е совршена награда за вашата мачка. Достапни се 3 вкусови: пилешко, лосос и телешко месо.

25 на залиха