Храна за куче Junior Bewi Dog

380,00 ден4.300,00 ден
-9%

Високо квалитетна Германска храна за млади кучиња од средни и големи раси од 4-от месец до 12 месеци

Бенифиции од производот:

  • Промовира јакнење на мускулите, благодарение на високата содржина на протеини од животинско потекло. Протеини: 27.5%, масти 14%
  • Промовира здрава кожа и крзно со помош на пивски квасец и лецитин
  • Силни коски, моќни мускули и виталноста.
  • Лесно сварлива, благодарение на високиот процент на живина и риба

Гарантирано:

  • Произведено без пченица, без соја
  • Не содржи вештачки бои, ароми и конзерванси

Повеќе инфо: https://www.bewi-dog.de/en/junior

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

BEWI 12,5 кг (вреќа)
4.300,00 ден
BEWI 1 кг. (мерена)
380,00 ден
Clear
Шифра: Не е достапно Категорија: