Beef-Stick® говедско

150,00 ден

Со Beef-Stick® вашето куче е загарантирано дека ќе биде особено среќно што ќе биде наградено за успех во учењето: Екстра тенките месни стапчиња се вкусни, и исто така се збогатени со лецитин. Идеална мотивациска ужина за дресирање на кучиња!

  • Идеални за мали раси и кученца
  • Со говедско месо
  • Со витамини
  • Збогатен со лецитин
  • Без бои и конзерванси
  • Без вештачки засилувачи на вкус

 

10 Beef-Stick® по пакување

Производ на Vitakraft-Германија

15 на залиха

Шифра: Vitakraft Beef sticks Категорија: