Belcando® Finest Selection – говедско 125гр

160,00 ден 140,00 ден
-13%

BELCANDO® Finest Selection – Супер премиум влажна храна за кучиња, говедско

  • збогатен со минерали и шафраново масло
  • произведено од месо исклучиво од животни погодни за човечка исхрана
  • без житарици, без соја
  • Нема вештачки бои, ароми или конзерванси
  • Со дополнително свежо месо

Произведено во Германија

Одлични рецепти во практични поединечни порции. Сочно месо засилено со фини состојки и нежно варено во кесички. Ладно цеденото масло од шафран обезбедува есенцијални полинезаситени масни киселини. Извонредно вкусен и сварлив.

Повеќе инфо: https://www.belcando.com/detail/c14261f4a4224091be65c4351591d8cc

25 на залиха

Категорија: