Мокра храна за куче Bewi dog Пилешко

190,00 ден

BEWI DOG chicken 400g, Со чисто Пилешко месо, 400гр

  • 70% месо, сварено нежно
  • Збогатена со масло од лосос (богат извор на Омега 3)
  • Не содржи вештачки бои, вкусови или шеќер
  • Сочно мускулно месо со цврста структура на месо
  • Ги содржи сите важни витамини, минерали и елементи во трагови
  • Рецепт без жито

Произведено во Германија

https://www.bewi-dog.de/en/meat-selection

19 на залиха

Категорија: