Bewi dog (wild) Дивеч 400гр

210,00 ден 170,00 ден
-19%

BEWI DOG Wild 400g

cо Дивеч месо, 400гр

  • Збогатена со масло од лосос (богат извор на Омега 3)
  • Не содржи вештачки бои, вкусови или шеќер
  • Сочно мускулно месо со цврста структура на месо
  • Ги содржи сите важни витамини, минерали и елементи во трагови
  • Рецепт без жито
  • Сварено нежно

Произведено во Германија

 

20 на залиха

Категорија: