Deli Chews-говедска кожа co пилешко

350,00 ден

Овие јазли за џвакање не се користат само за активности соодветни на видот – тие се и вистински деликатес за вашето куче. Бидејќи DELI CHEWS џвакањата направени од сушена говедска кожа се цврсто обвиткани во чисто пилешко! Бидејќи вкусните грицки содржат малку маснотии, а исто така ги тренираат мускулите за џвакање, тие се идеални како здрав додаток на секојдневната храна.

  • Направено од чиста сурова кожа, со пилешко
  • Помалку од 4% масти
  • Без бои, без супстанци за конзерванси
  • 5 парчиња, големина S
  • Идеален за мали кучиња

Иновативна технологија на завиткување за екстра долга забава со џвакање

Производ на Vitakraft-Германија

20 на залиха

Категорија: