Hills a/d (Закрепнување/итна нега)

290,00 ден

Итна нега (закрепнување)  a/d™ е Mедицинскa комплетна храна за куче и маче. за закрепнување од операција, болест или повреда. 156 гр

  • закрепнување од операција, болест или повреда.( за кучe и мачe)
  • Енергетски густа и богата со калории за да ја обезбеди потребната енергија за време на закрепнувањето
  • Го зајакнува имунолошкиот систем и ја поддржува природната способност на вашето домашно милениче да заздравува
  • Исклучителен вкус за поттикнување на јадење

Нутриционистите и ветеринарите на Hill развија Диета со рецепт а/д, клинички тестирана исхрана специјално формулирана за кучиња и мачки кои се опоравуваат од операција, болест или повреда.

Повеќе инфо: https://www.hillspet.com/dog-food/pd-ad-canine-feline-canned

30 на залиха

Шифра: Hills A/D urgent care Категории: ,