закуска за куче месни стапчиња Beef Stick – говедско

190,00 ден

Beef Stick говедско: Идеални за разгалување и наградување на вашето куче со стапчињата со обилно говедско месо. Вкусните стапчиња се направени од дополнително мускулно месо по рецепт без шеќер и се достапни поединечно затворени како сет од 4.

  • 95% говедско месо
  • без жито
  • формула без шеќер
  • без бои и вештачки вкусови
  • 4 стапчиња во комплет, поединечно завиткани

Производ на Vitakraft-Германија

 

Шифра: beef sticks set of 4 Категорија: