Purina Adventuros – арома на бивол

95,00 ден

Награди за куче ! Вкусно уживање за возрасни кучиња.

Нискокалорични.

Со зип патент што може повторно да се затвара за да се задржи свежината внатре.

Земја на потекло : Унгарија

90гр

16 на залиха

Категорија: