Vita Rolls бисквити

390,00 ден

Vita Rolls – крцкави бисквити со вкусен фил.

  • содржат витамини и минерали за здрава ужина
  • Без ГМО* (Генетски модифициран организам)
  • малку маснотии за вкусна ужина
  • Печени бисквити спакувани во кесичка, ја задржат својата крцкавост долго време

Идеални се како награда или за задоволување на гладот ​​во текот на денот

Пакување: 400 гр

19 на залиха

Категорија: