Deli chew, Говедска Кожа и Пилешко

270,00 ден

Овие ролни за џвакање не се само за активности соодветни на видот – тие се и вистински деликатес за вашето куче. Бидејќи висококвалитетните ДЕЛИ ЏАВАЊА направени од сушена говедска кожа се цврсто обвиткани во чисто пилешко! Бидејќи вкусните грицки содржат малку маснотии, а исто така ги тренираат мускулите за џвакање, тие се идеални како здрав додаток на секојдневната храна.

  • Идеален за малите раси
  • Направено од чиста сурова кожа, со пилешко
  • Помалку од 4% масти
  • Без вештачки засилувачи на вкус
  • Без бои, Без супстанци за конзерванси

20 на залиха

Категорија: