Мокра Храна За Мачка Конзерва Патка

85,00 ден

Влажна храна за возрасни мачки Vitakraft Poésie Mousse секој ден одново го инспирира вашиота мачка со неодолив вкус кој прекрасно нежно се топи на јазикот, залче по залче. Идеално прилагодени на нутритивните потреби на мачките и се направени со најдобри состојки. Секако со највисок квалитет, за витална сила со здрава изхрана.

  • со патка
  • висококвалитетна влажна храна со витамини, магнезиум, цинк и таурин
  • без додавање на вештачки бои
  • без додаден шеќер

Мокра храна за мачки, конзерва од 85 гр

Производ на Vitakraft-Германија

Pet Shop Mona локација / контакт: https://mona.mk/contact/

Категорија: