Пауч за куче Belcando finest selection мисирка

155,00 ден

Belcando Finest Selection – Супер премиум германска влажна храна за кучиња, Мисирка и амарант 125гр

  • збогатен со минерали и шафраново масло
  • произведено од месо исклучиво од животни погодни за човечка исхрана
  • без житарици, без соја
  • Нема вештачки бои, ароми или конзерванси
  • Со дополнително свежо месо

Произведено во Германија

Одлични рецепти во практични поединечни порции. Сочно месо засилено со фини состојки и нежно варено во кесички. Ладно цеденото масло од шафран обезбедува есенцијални полузаситени масни киселини. Извонредно вкусен и сварлив.

Повеќе инфо: https://www.belcando.com/belcando-turkey-with-amaranth-peas

Нема на залиха

Нема на залиха

Категорија: