влажна храна за куче Bewi dog Јагнешко

230,00 ден 180,00 ден
-22%

Мокра / Влажна храна за куче Bewi dog  lamb 400g, cо Јангешко месо, 400гр

  • 70% месо, сварено нежно
  • Збогатена со масло од лосос (богат извор на Омега 3)
  • Нема употреба на вештачки бои, вкусови или шеќер
  • Сочно мускулно месо со цврста структура на месо
  • Ги содржи сите важни витамини, минерали и елементи во трагови
  • Рецепт без жито

Произведено во Германија

Повеќе инфо https://www.bewi-dog.de/en/meat-selection

Pet Shop Mona локација / контакт:https://mona.mk/contact/

20 на залиха

Категорија: